Mikiny

Mikiny

Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit vzestupně

Produkty 1-12 z 13

Stránka
 1. Mikina TeamWeird710 VX

  @teamweird710
  Není skladem
 2. Mikina YAKUB Black

  You Tube - http://goo.gl/0GuAZG http://www.freescoot.eu Instagram - https://goo.gl/Kcu3eR Facebook - https://goo.gl/ORIVo2
  As low as 890,00Kč
 3. Mikina Blunt Box Logo

  As low as 1145,00 Kč
 4. Mikina Mokovel Zipper Blue

  As low as 1658,00 Kč
 5. Mikina Mokovel Double Zip

  As low as 1530,00 Kč
 6. Mikina Rich Taishi Organic Silk Skin

  HELP UKRAINE Celá částka z prodeje produktu (1 250 CZK) bude poslána na účet Paměti národa @pamet_naroda ============================================ You Tube - youtu.be/oApCKgwX9uI Instagram - @rich_merch37 @risazelinka Designed by @baudys37 ======================================== Veškeré výrobky jsou vyrobeny z BIO Ringspun bavlny a pyšní se světovými certifikáty kvality. Nová kolekce Rich Supply se nese v duchu japonské kultury a odpovídá tomu kvalita zpracování i design. Jedná se o prestižní řadu oblečení vyrobeného v České republice z organické RINGSPUN (prstencově předená česaná bavlna) bio bavlny od belgického dodavatele. Oblečení se pyšní hned několika světovými certifikáty kvality. Produkty vyráběné z prstencově předené česané bavlny jsou na špičce kvality. Jednotlivá vlákna bavlníku se česáním urovnají a zbaví se kratších vlákének. Výsledkem je hladká bavlněná příze s rovnoměrným průběhem. Trička z takto zpracované bavlny mohou být tenká i silnější, jsou hladká a nechlupatí se. Oblečení má také certifikát V-LABEL, který označuje veganské produkty na trhu. Znamená to, že při pěstování, sklizni, zpracování, výrobě a distribuci bylo minimálně zasaženo do přírody. Se zvířaty, která byla při procesu sklízení využita na práci, bylo dobře zacházeno a výsledný produkt nebyl na zvířatech testován.
  As low as 1650,00 Kč
 7. Mikina Rich Taishi Organic Dragon

  HELP UKRAINE Celá částka z prodeje produktu (1 250 CZK) bude poslána na účet Paměti národa @pamet_naroda ======================================= You Tube - youtu.be/oApCKgwX9uI Instagram - @rich_merch37 @risazelinka Designed by @baudys37 ======================================== Veškeré výrobky jsou vyrobeny z BIO Ringspun bavlny a pyšní se světovými certifikáty kvality. Nová kolekce Rich Supply se nese v duchu japonské kultury a odpovídá tomu kvalita zpracování i design. Jedná se o prestižní řadu oblečení vyrobeného v České republice z organické RINGSPUN (prstencově předená česaná bavlna) bio bavlny od belgického dodavatele. Oblečení se pyšní hned několika světovými certifikáty kvality. Produkty vyráběné z prstencově předené česané bavlny jsou na špičce kvality. Jednotlivá vlákna bavlníku se česáním urovnají a zbaví se kratších vlákének. Výsledkem je hladká bavlněná příze s rovnoměrným průběhem. Trička z takto zpracované bavlny mohou být tenká i silnější, jsou hladká a nechlupatí se. Oblečení má také certifikát V-LABEL, který označuje veganské produkty na trhu. Znamená to, že při pěstování, sklizni, zpracování, výrobě a distribuci bylo minimálně zasaženo do přírody. Se zvířaty, která byla při procesu sklízení využita na práci, bylo dobře zacházeno a výsledný produkt nebyl na zvířatech testován.
  As low as 1750,00 Kč
 8. Ethic Icare Windbreaker

  As low as 1528,00 Kč
 9. Mikina Ethic Vertigo

  As low as 1018,00 Kč
 10. Mikina Gizmania Dark Grey

  As low as 599,00Kč
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit vzestupně

Produkty 1-12 z 13

Stránka