Chrániče kolen GAIN Protection STEALTH

Brand

Gain
1749,00 Kč
Dostupnost: Skladem
SKU
15431
Značka
Gain
Více informací
Hmotnost 470

Dokonalá ochrana kolen bez objemného vzhledu.

Chrániče kolen Stealth představují vše, co byste mohli hledat, když chcete zakoupit nové chrániče. Tyto supertenké špičkové chrániče jsou vyrobeny z poloperforovaného neoprenového materiálu DuraTec s měkkou antibakteriální podšívkou a zajišťují maximální prodyšnost a propustnost potu.

Tyto chrániče kolen GAIN Protection jsou vybaveny pěnovými vložkami s certifikací EN1621-1 - jedná se o tenký viskoelastický polyuretanový materiál s paměťovým efektem a vynikajícími tlumicími vlastnostmi. Po nárazu se rychle vrací do původního tvaru, absorpce energie udržuje síly působící na oblast kolene na minimální úrovni. Přední část je pokryta extrémně odolným a pružným materiálem KEVLAR.

Přídavné polstrování na obou stranách kolene poskytuje ještě větší ochranu proti pedálům, deskám nebo jiným příchozím nárazům. Gumové štítky na suchý zip umožňují snadné a stylové uchycení. Dvouvrstvé superměkké zadní panely odvádějící vlhkost a vnitřní elastický proužek se silikonovým potiskem zabraňují sklouzávání chráničů kolen Stealth.

Kromě velikosti pro dospělé je vyrábíme také ve velikosti KIDS.

Kolenní chrániče Stealth jsou k dispozici ve velikostech XXS až XXL - všichni jezdci včetně těch nejmenších jsou dobře chráněni!

Vyrobeno v EU.