VÝBĚR DÍLŮ NA ZÁŘÍ - sleva 20 % s kódem SEP20

SMART GIZCOUNT

Buď SMART a použij takový slevový kód, který je pro tebe nejvýhodnější. V eshopu Gizmania můžeš využít jeden ze čtyř slevových kódů. Důležité slovíčko je „jeden“. Vždy můžeš využít pouze jeden slevový kód na každou jednu objednávku. A je jenom na tobě, jak s tím naložíš. Pamatuj na to, že slevové kódy nemůžeš kombinovat.

Jeden příklad za všechny:

Tvá objednávka se skládá z pěti produktů. Dva produkty z bodu 1), jeden produkt z bodu 2) a dva produkty mimo body 1) a 2). Jaký slevový kupón použiješ? To je právě na tobě, to si musíš spočítat sám. Každá objednávka je jiná a jiný tak bude i slevový kód, který bude z tvého pohledu nejvýhodnější. BE SMART!

1. Výběr dílů na září - 20%

Promo

Chceš si koupit komponenty na freestyle koloběžku? Skvělé! Připravili jsme pro tebe výběr top komponentů od světových výrobců se slevou 20 %.! Sleva 20 % se vztahuje na výrobky označené kódem SEP20. Tak neváhej, zadej kód SEP20 a získej slevu ve výši 20 %!

Upozornění: Výrobky zařazené do promotion Výběr dílů na září se mohou v průběhu kampaně měnit.

2. Richard Zelinka X Ethic collab - 15 %

Promo

Chceš získat slevu 15 % na výrobky značky Ethic + Helmu S-One RICH ZELINKA (vyjma  custom koloběžek)? Sleduj instagram @risazelinka a získej jeho slevový kód. Výrobky značky Ethic nalezneš zde

3. Slevové kódy jezdců – 10 %

Promo

Chceš slevu 10 % na celou objednávku? Stačí zadat jeden ze slevových kódů jezdců. Jak získám kód? Jdi na Google a zadej „slevový kód jezdce“ anebo sleduj instagram těchto riderů: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini

4. Dárkové poukázky

Promo

Máš dárkovou poukázku a chceš ji využít? Žádný problém. Stejně jako v případě Slevových kódů jezdců i uplatnění dárkové poukázky se vztahuje na celou objednávku.