SMART GIZCOUNT

Buď SMART a použij takový slevový kód, který je pro tebe nejvýhodnější. V eshopu Gizmania můžeš využít jeden ze čtyř slevových kódů. Důležité slovíčko je „jeden“. Vždy můžeš využít pouze jeden slevový kód na každou jednu objednávku. A je jenom na tobě, jak s tím naložíš. Pamatuj na to, že slevové kódy nemůžeš kombinovat.

Jeden příklad za všechny:

Tvá objednávka se skládá z pěti produktů. Dva produkty z bodu 1), jeden produkt z bodu 2) a dva produkty mimo body 1) a 2). Jaký slevový kupón použiješ? To je právě na tobě, to si musíš spočítat sám. Každá objednávka je jiná a jiný tak bude i slevový kód, který bude z tvého pohledu nejvýhodnější. BE SMART!

1. G-Code - 20%

Promo

Chceš si koupit komponenty na freestyle koloběžku? Skvělé! Připravili jsme pro tebe výběr top komponentů od světových výrobců se slevou 20 %.! Sleva 20 % se vztahuje na výrobky označené kódem GCODE20. Tak neváhej, zadej kód GCODE20 a získej slevu ve výši 20 %!

Upozornění: Výrobky zařazené do promotion G-code / Take Action with Rotation rotují a jejich nabídka se mění minimálně jednou za měsíc.

Pravidla kampaně

2. David Šenkýř X UrbanArtt collab - 10 %

Promo

Chceš získat slevu 10 % na výrobky značky UrbanArtt (vyjma custom koloběžek)? Sleduj instagram @david_senkyr a získej jeho slevový kód. Výrobky značky UrbanArtt nalezneš zde

3. Slevové kódy jezdců – 10 %

Promo

Chceš slevu 10 % na celou objednávku? Stačí zadat jeden ze slevových kódů jezdců. Jak získám kód? Jdi na Google a zadej „slevový kód jezdce“ anebo sleduj instagram těchto riderů: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini

4. Dárkové poukázky

Promo

Máš dárkovou poukázku a chceš ji využít? Žádný problém. Stejně jako v případě Slevových kódů jezdců i uplatnění dárkové poukázky se vztahuje na celou objednávku.